Ã–VRIGT / Speglar / Spegel+konsolbord 6983534

nr 698 3534

Spegel+konsolbord

Sent 1800-tal, höjd: 147 resp 80

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 maj 2011
kl 17:45:00

20/5 21:27:51 1      550 kr
22/5 10:04:23 2      Vinnande bud